Kontakt
LUTZ Polska Sp. z o.o. Domaszkowice 25 48-321 Niwnica Poland
Media społecznościowe Wystarczy jedno kliknięcie, aby być zawsze na bieżąco z naszymi produktami, ofertami i promocjami.

Zapewnienie jakości pracy studentów  (k/m/r)

Poszukiwany jak najszybciej

Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy jak najszybciej następujących osób: Studenci pracujący w dziale zapewnienia jakości (M/W/D)

Co cię czeka

  • Godziny pracy do uzgodnienia (najlepiej 16-20 godzin tygodniowo)
  • Uczciwe wynagrodzenie
  • Różnorodne i odpowiedzialne zadania oraz możliwość wnoszenia własnych pomysłów
  • Dokładne zapoznanie się
  • Zorientowana na przyszłość, rozwijająca się i rodzinna firma

Twoje zadania

  • Przygotowywanie planów testów na podstawie rysunków technicznych
  • Wsparcie przy wprowadzaniu systemu CAQ do produkcji
  • Monitorowanie sprzętu pomiarowego i rejestrowanie pomiarów losowych
  • Udział w różnych projektach

Twój profil

  • Zapisany student (m/k/d) na uniwersytecie (inżynieria przemysłowa, inżynieria mechaniczna lub porównywalne kierunki studiów)
  • Idealnie, techniczne szkolenie zawodowe lub wstępne doświadczenie poprzez staże w dziedzinie zarządzania jakością
  • Zamiłowanie do zagadnień technicznych i rozumienie rysunków technicznych
  • Pewna obsługa pakietu MS Office
  • Staranny, sumienny i niezawodny sposób pracy
  • Pożądane doświadczenie w komputerowym zapewnianiu jakości

Osoba kontaktowa

Lena WennrichPracujący student

    Przesyłanie plików

    Maksymalny rozmiar pliku: 10 MB